اینترنت پرسرعت ADSL

image

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت‌ جام جم محسوب می‌شود. جام جم با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان زبده، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای به کاربران ارایه می‌کند.
شرکت‌ جام جم، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 را به کارخانه های و موسسه های واقع در شهرک صنعتی عباس آباد ارائه میکند. کیفیت خدمات ارایه شده، به کارگیری به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها و پشتیبانی موثر و مداوم از خدمات ارایه شده، موجب گردیده است تا دامنه‌ی مشتریان جام جم در حوزه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به طور مداوم افزایش یابد و به مجموعه‌‌ای از کارخانه ها و موسسات تبدیل گردد.
استفاده از خدمات +ADSL2
برای این کار می‌توانید به چند روش عمل کنید:
* تماس با دفتر شرکت جام جم با شماره تلفن 36425822 یا 36425768 و گفت و گو با یکی از گروه‌های فروش جام جم
* مراجعه‌ی حضوری به دفتر شرکت واقع در ساختمان فناوری اطلاعات ، طبقه اول ،واحد 104
تجهیزات مورد استفاده
دسترسی به فناوری DSL به کمک دو دستگاه ویژه که در محل مشترک متقاضی و مرکز خدمات‌رسان نصب می‌شوند، امکان‌پذیر می‌گردد. دستگاهی که در محل مشترک نصب می‌شود، دستگاهی‌ست به نام CPE که در اصطلاح عموم به آن مودم ADSL گفته می‌شود. این دستگاه نقطه‌ی برقراری ارتباط بین کامپیوتر کاربر به خط DSL است. CPE به روش‌های متفاوتی به دستگاه مشترکین وصل می‌شود که یکی از متداول‌ترین آن‌ها استفاده از اتصالات USB است. در مرکز ارایه‌ی خدمات نیز از دستگاهی به نام DSL Access Multiplexer یا DSLAM استفاده می‌شود که موجب می‌شود مشتریان توسط یک اتصال با ظرفیت بالا به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

اطلاعات تماس با دفتر عباس آباد

آدرس: شهرک صنعتی عباس آباد، ساختمان فناوری، طبقه اول، واحد 104
تلفن: 36425822
تلفکس: 36425768
ایمیل: info@jamejamco.com

اطلاعات تماس با دفتر مرکزی

آدرس:پاکدشت، خ مطهری، پاساژ بهمن، طبقه سوم، شرکت جام جم
تلفن: 36037899-36024059
فکس: 36037900
ایمیل: info@jamejamco.com