درباره ما

شركت داروسازي گياهي جام جم سلامت كيش ، نماينده رسمي شركت سولس كانادا (solace) به منظور استفاده از ظرفيت هاي داخلي گسترده در حوزه هاي محصولات درمانی طبیعی در كشور در سال ۱۳۹۴ شروع به فعاليت گسترده كرد.

در عصر حاضر عليرغم پيشرفت هاي فراوان علم پزشكي و داروسازي با پيدايش بيماري هاي نوظهور ، عدم وجود درمان تضميني براي بيماري هاي بدخيم و مضمن و عوارض جانبي داروهاي شيميايي و تركيبات سنتتيك ، شاهد گرايش روزافزون عموم مردم به سوي داروهاي گياهی و تركيبات طبيعي هستيم و شركت ما با هدف كمك و خدمت رساني به مردم ، با بهره برداري از تحقيقات و دانش فني محققين و متخصصين با گسترش و توليد فراورده هاي طبيعي و ورود به عرصه درماني بيماري هاي شايع ، با عرضه محصولات و داروهاي موثر طبیعی و همچنين بهره وري از منابع موجود و صادرات اين محصولات در راستاي شكوفايي روزافزون كشور عزيزمان فعاليت ميكند.

اين شركت اقدام به توليد و ساخت فرآورده ها در خطوط توليد داخل كشور کرده است كه به اين طريق اجراي صفر تا صدي فعاليت هاي ساخت ، از قبيل : كشت و فراهم كردن مواد اوليه ، تركيبات و تغليظ و بسته بندي و … به صورت بومي صورت ميگيرد كه اين ، خود بر کاهش قيمت تمام شده محصولات بسيار موثر است .

سولس کیست؟

سولس يك شركت توليد فراورده هاى دارويى و ارايشى طبيعى است كه از سال ١٣٩١ در اين صنعت شروع به كار كرده و مشغول به توليد محصولات با كيفيت و مبتنى بر فرمولاسيون هاى اختصاصى بر اساس نياز هاى مخاطبين و در راستاى بالا بردن سطح سلامت جامعه بوده است.

از همان ابتدا تیم R&D (تحقیق و توسعه) سولس با اشتیاق و علاقه مشغول پژوهش و آزمایش در راستای نواوری های جدید در ساخت و تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت و با تاکید بر طبیعی بودن انها بوده اند.

سوالات متداول

چرا محصولات طبیعی؟

در سولس، طبیعت الهام بخش و بهترین دوست ما است. به همین دلیل است که همه محصولات سولس از خواستگاهی طبیعی نشأت گرفته اند.

طبیعت بهترین مواد اولیه را در اختیار ما قرار میدهد و به همین دلیل است که ما متعهد به استفاده از بهترین مواد اولیه طبیعی هستیم تا اثربخشی محصولات و طبیعت پایدار کالاهای ما را تضمین کند.

چرا سولس؟

محصولات سولس محصولاتی نیستند که همیشه همین بمانند و ما به صورت مداوم برای بهبود انها تلاش میکنیم . تنها با انجام این کار است که میتوانیم از خودمان مطمئن باشیم که به وعده خود، مبنی بر تولید با بالاترین سطح کیفیت محصولات طبیعی موجود در بازار امروز و آینده عمل میکنیم؛ چرا که مشتریان ما با ارزشترین سرمایه های ما هستند و اهمیت تعهد ما به انها بیش از هر چیز دیگری است.

چرا محصولات ما ؟

به عنوان یک شرکت متعهد به تحقیق و فناوری، ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم بنابراین محصولاتی تولید میکنیم که نتایجی اثبات شده را ارائه میدهیم.

ما صرفا تحت مقررات کیفیت تولید GMP (مقررات شیوه خوب تولید تحت نظارت سازمان غذا و داروی ایالات متحده امریکا)تولید میکنیم و محصولات بهداشتی کاملا طبیعی با کیفیت بالا را ارائه می دهیم که حاوی هیچگونه مواد مضر مصنوعی یا شیمیایی نیست.

مواد اولیه محصولات ما از تامین کنندگانی تهیه می شود که متعهد به رعایت استاندارد های بالای ما برای مواد اولیه خام هستند و ما روی روش های ساخت پیشرفته ای سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و با پشتوانه علمی تولید کنیم.

ارزش های اساسی ما

در سولس ما برای شفافیت، امانتداری و اشتیاق ارزش قائلیم.

منظور از شفافیت ارائه اطلاعات دقیق و صادقانه درباره محصولات و مواد اولیه استفاده شده در انها است تا مشتریان ما بتوانند انتخابی اگاهانه و مطمئن داشته باشند.

منظور ما از امانتداری این است که با مشتریانمان کاملا صادق باشیم و کنار محصولاتمان بایستیم و تضمین کنیم که محصولات ما ۱۰۰٪ موثر هستند.

و منظور از اشتیاق، این هدف ما است که میخواهیم محصولات و خدماتمان به شما را بهبود دهیم تا بتوانیم بهترین نسخه ای از خودمان که میتوانیم، باشیم و بتوانیم بهترین گزینه ای باشیم که مشتریان ما میتوانند در بازار پیدا کنند.

بیانیه ماموریت

هدف اصلی ما ارائه محصولات بهداشتی طبیعی به مشتریان خود با در نظر داشتن سیاره‌ عزیزمان، جامعه محلی و جامعه جهانی است تا بتوانیم بازخوردی مثبت و قابل قبول بگیریم. ما متعهد به ایجاد بهترین محصولات ممکن با تلاش برای توسعه و بهبود مستمر تولیدات خود بر اساس پژوهش های جدید و بازخورد مشتریان خود هستیم.

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من